Pola Negri

5. dubna 2015 v 0:03 | Tahmed |  Pola Negri
Dnes se opět podíváme na další ruskou tvorbu a pohlédneme na muzikál Pola Negri. Ano skutečně vás nešálí zrak, opět v něm hraje Ivan Ozhogin :)
Musical " Pola Negri " - jedinečný fenomén na ruské divadelní scéně. Zajímavý příběh života Pola Negri, jedné z nejpozoruhodnějších hereček 20. století. Představení se hraje v divadle Ruské armády, což je jedno z největších divadel v Evropě a nachází se samozřejmě v Moskvě. představení je dlouhé 2 hodiny a 30 minut s přestávkou.
Příběh se odehrává na pozadí ohromující trojrozměrné scenérie. Tato kombinace moderních technologií a klasického muzikálu je zajímavostí nejen v Rusku, ale i ve světě.
Ve skutečnosti, diváci uvidí krásný "film" s živými herci. Na scéně se odvíjí úchvatné obrazy z první poloviny 20. století: letadla a vzducholodě, automobily a zaoceánské parníky, Hollywood a Broadway. Publikum je podobně jako v muzikálu Mistr a Markétka též velmi hojně zapojováno do děje.
Děj: " Pola Negri " vypráví osud úžasné ženy jménem Apollonia Halupets kterou svět znal jako Pola Negri. Byla zasnoubená s Chaplinem a hrál ve velkém němém filmu, pozastavila práci v oblasti filmu,a po válce se vrátila na obrazovku. Byla prvním skutečným sex-symbolem v začátcích Hollywoodu, Patřila k hvězdám filmu.


Obsazení:
Pola Negri - Irina Medvedev, Theon Dolníková, Svetlana Wilhelm Plaschevskaya
Ernst Lubitsch - Gosha Kutsenko, Maxim Leonidy, Ivan Ozhogin
Prince Mdivani - Ivan Ozhogin, Albert Zhalilov
Otec Poly - Ivan Ozhogin, Albert Zhalilov
Rudolph Valentino - Andrey Noskov, Anton Zabelin
Gulevich - Alex Falileev,
Pola Jako dítě - Evdokia Malevskaya, Sofia Kvaratskheliya
Eleanor (matka Poly) - Elena Zabrodina, Tatiana Kulakov
Výrobce Zukor - Boris Smolkin
Výrobce Zukor / Goebbels - Alexander Ronis
Výrobce Goldwyn / Goebbels - Valeri Kukhareshin
Luella - Elena Ternovaya
Příběh započíná velmi tradičně: legendární hvězda němého filmu, už zmizela a vybledlá, smutně vzpomíná na skvělou kariéru, vzpomíná na dětství, které strávila na chudém předměstí Varšavy, na hysterickou lásku milionů diváků z celého světa, na drby z novin a na neúspěšné hledání štěstí na vrcholu. A její příběh je ilustrován živými obrazy. stojí na dvoře, kde hraje nějaký jazz, stále sní o slavném filmovém režisérovi Ernstovi Lubitschovi, jehož byla múzou, ale ne milenkou, a ne jeho manželkou.

Děj zvolil nejjednodušší způsob jak znovu odvyprávět životopis hollywoodské megastar. Životopis velkolepé Pola Negri jejímž životem prošla řada známých lidí ať už to byly milníky velké či nikoliv. Za zmínku stojí například záležitost s Charlie Chaplinem a manželství s Rudolphem Valentinem a Glorií Swanson, soupeření a získání si přízně gruzínského knížete Mdivani. Pohled do jejího života je namontovaný velmi obratně a dobře funguje s hudbou a dokonce i písně na počest velkých sousedních umění - kina. Pro zjednodušení dějovými zvratů a obratů, se vícero věcí změní v jednu, ale ohnivá vášeň hrdinky - její neopětované lásky k Ernstovi Lubitschovi dají divákovi, co hledá.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama