Červenec 2016


Prolog

7. července 2016 v 21:24 | Tahmed
Nu nechápu jk se to mohlo stát ale je ot vážně tady.
V poslední době nejsem ve své kůži. myslím si, že to má asi každý, takové období krize. Nu u mě už trvá sakra dlouho a tak jsem se chtěla nějak rozptýlit.
A tak je tedy tady prolog.
Nečekejte vůbec nic světoborného, spíš se jedná o mé odpočinkové skratové rychlé impulzivní jednání a nic víc.

Nikdy nezapomenu na ten první pohled do jeho temných očí. Nevyděsil mě. Byly chladné, doslova ledové, přesto z nich sálal plamen celého pekla. Byl také pánem veškerého zla. Bylo přirozené, že jeho oči žhnuly, ale ten pohled, kterým mě doslova provrtával, byl tak chladný, ledový a plný opovržení, že se mi až nechtělo uvěřit, když na mě promluvil a jeho hlas zněl jako sametová jemná hudba, která mě vábila k němu stále blíž a blíž.
Dnes tu stojím po tolika letech po jeho boku a stále jen žasnu nad tím, že si vybral zrovna mě. Jistě každý rok, mě vystřídá za jinou, protože stále ještě nepřestal věřit onomu přeludu. Přeludu, který snad jednoho dne dostanu z jeho hlavy, a on konečně jednoho dne zapomene na ni. Na svou vyvolenou. Tu kterou tolik miloval a která mu před tolika staletími zlomila srdce. Jednoho dne na ni zapomene. Musí na ní zapomenout!

A také se to stane. Jednoho dne se probudí a zjistí, že už nikdy neuvidí její tvář. Na světě existovali již miliardy žen a tisíce těch, které nosily snad její jméno. On věří, že se jednoho dne znovu narodí, ale však ono mu brzy dojde, že už se tu nikdy neukáže a ten den nastane, budu tu stát po jeho boku já. Vždycky jsem po jeho boku stála a vždycky také budu. Nikdy ho neopustím, nikdy.

Woland a Hella a jejich duet

7. července 2016 v 21:09 | Tahmed |  Video MaM
Myslím že už tu drahně let nebylo řádné video
s Mistrem a Markétkou a tohle video by byl skutečně hřívh nesdílet :-)
Navíc když je tam má zbožňovaná Hella

Tim Barsov & Mercedesz Csampai - Vivo Per Lei

7. července 2016 v 21:03 | Tahmed |  Mercedesz Csampai
Když už tu byla tato píseň s Igorem, myslím,
že není od věci také zmínit, že si jí zazpívala také Mercy :-)

Игорь Кроль и Наталья Черний - Vivo per lei

5. července 2016 v 8:31 | Tahmed |  Igor Krol
Můj nejoblíbenější Mistr alias Igor Krol zpívá jednu z mých srdcových písní co víc si přát :)