Phantom of the Opera

Ramin Karimloo and Anna O'Byrne sing Once Upon Another Time

26. června 2018 v 18:42 | Tahmed
Jestli jste někdy byli zvědaví jaké by to bylo
kdyby v Love Never Dies hráli spolu
Ramin Karimloo a Anna O'Byrne
tak tady je videjko pro vás, pro představu :-)

Phantom of the Opera - Tvoje tvář má známý hlas

29. listopadu 2016 v 8:41 | Tahmed
Nevím jestli všichni znáte show tvoje tvář má známý hlas, ale myslím, že po tomto videjku ji už znát budete :-)

30. let Fantoma opery

11. října 2016 v 21:58 | Tahmed
Myslím, že je zbytečné zde psát cokoliv více protože k tomuto není třeba slov.
Fantom slaví 30. výročí což je neuvěřitelné číslo, jen tak dál,
a není lepší možnosti než si připomenout jeho sladké začátky :-)

Angel of Music

5. června 2016 v 21:58 | Tahmed
Na Nicka Pitteru si jistě vzpomínáte, je ot nadaný umělec který sám odspíval árie z Fantoma opery což je vážně neuvěřitelné, ale nyní se mu věnovt nebudeme. Existuje totiž také dámská varianta Fantoma.

Phantom of the Opera on Broadway

15. března 2016 v 5:23 | Tahmed

Josh Groban: Stages Live "All I Ask" (Featuring Kelly Clarkson)

4. listopadu 2015 v 5:52 | Tahmed
Musím říct, že Joshe zbožňuju, jeho hlas je prostě neuvěřitelný a jedinečný
Co se týče Kelly tak ji mám také velice ráda, a jako Christine mě velmi mile překvapila :-)

Trocha fantoma neuškodí

1. listopadu 2015 v 21:54 | Tahmed

The Phantom of the Opera arrives in China

30. září 2015 v 17:51 | Tahmed

Fantom opery aneb já v divadle Goja Music Hall 2. jednání

10. června 2015 v 7:32 | Tahmed
Inu mezi těmito články jsem chtěla mít poněkud větší mezeru, ale nakonec jsem si řekla proč to odkládat. První jednání bylo zatím jedním z nejčtenějších článků, co jsem zatím na blogu měla, teda alespoň si to myslím, tak proč se nepokusit navázat na podobného ducha.
Navíc mi jistě k mému dílu dopomůže, proto začnu stylově popisem událostí o pauze mezi jednáními. Herci se připravovali na další část a já se modlila, abych sebou nepraštila o zem. Goja by opravdu měla něco s tou klimatizací udělat.
Prošla jsme se na bar, abych neumřela žízní a vzala jsme pití i pro mou Babičku a dědu. Než jsem ale vystála tu dlouhou frontu, byly to ty nejtěžší okamžiky z celého večera. Na baru byla navíc jen jedna paní, takže to stálo za to.
Když jsme se vrátila na místo, má paní sousedící mi nabídla bonbony za to, že jsem jí tak příjemně napovídala během představení. Nu kdo by nebyl nadšený, když měl příležitost vidět fantoma v akci - byla by škoda o něj přijít. Smějící se Poté si se mnou živě a akčně povídala o tom, co všechno ještě bych měla vidět.

Když se ozval první gong, napjatě jsem očekávala další. Nemohla jsme se dočkat, napětí by se u mě opět mohlo začít krájet a rozprodávat ve velkém.

Fantom opery aneb já v divadle Goja Music Hall 1. jednání

6. června 2015 v 21:35 | Tahmed
Nevím, zda bych vás měla trápit i popisem strastiplné cesty, ale asi s tím začnu, jelikož i tam mě Fantom celou dobu provázel. Když nastalo ono ráno, kdy jsem se měla pomalu chystat na cestu ke své babičce, a poté jsme se společně měli vydat na cestu. Cestou se mi povedlo si mé oblečení ještě zamazat, to bych nebyla já Smějící se ale naštěstí se vše zachránilo a vyčistilo.
Cesta autobusem se zdála nekonečnou. Nejspíš to bylo umocněno tou velkou extází a natěšeností na onen večerní triumf. To znamenalo, že mi 2 a půl hodinová cesta připadala jako věčnost. Provoz byl velmi pěkný a klidný což se na počátek víkendového období zdálo téměř snové, přesto mi připadalo, že se cesta neuvěřitelně vleče. Když jsme dorazili od Mělníka, začala se odprava komplikovat. Času jsme měli ještě spoustu, ale mohu vám říci, že á nervozita by se dala krájet. Děsila jsme se toho, že přijedeme pozdě, jelikož jsme netušila, jak moc budeme bloumat po Praze, ale kupodivu byl v Praze lepší a klidnější provoz než v celém Mělníku.
 
 

Reklama